Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Seaside Aquarium (TINRO), RussiaPhoto by xotaka


Seaside Aquarium Nakhodka (lub Primorsky Aquarium) to położone na wschodniej części Rosji akwarium placówki badawczej w mieście Nakhodka. Położone jest ok 178km od największego miasta w tym rejonie - Vladivostoka. Oceanarium składa się w kilku zagród morskich, w którym przebywają zwierzęta - głównie białuchy i delfiny. Prowadzi się na nich badania dot. echolokacji i wpływów środowiska na organizmy, ale głównie jest to dom tymczasowy dla zwierząt dopiero co złapanych w niewoli, gdzie są przyzwyczajane do obecności człowieka i podstawowych zachowań. Od sierpnia 2012r. jdostarczane są tu również orki, które odłowiono z rosyjskiej populacji.

Struktura stada
W morskiej zagrodzie niedaleko Władywostoku przebywają zwierzęta na sprzedaż do innych parków morskich, m.in. kilkanaście białuch, kilka delfinów i pokaźna grupa płetwonogich, a także wszystkie orki, które co roku odławiane są zgodnie z rosyjskim prawem. Obecnie w stacji przebywa 1 orka o imieniu Malvina. Niewykluczone że w przyszłości dojdzie do kolejnych odłowów i to tutaj wszystkie złapane zwierzęta zostaną przewiezione. Do tej pory w zagrodach TINRO przebywało kilkanaście orek i wszystkie sprzedawane są do rosyjskich i chińskich parków morskich.

Ceny biletów
Brak danych.

Adres
Tupik Shevchenko 4
Dushkino-Livadiya, Vladivostok, Russia
Tel: +7 4232 257 921
www.tinro-center.ru